Kontaktné adresy nie sú overené ! The addresses are not verified !

Herci / Actors
Stránka/Page
1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19


Alain Delon Alain Delon Alain Delon
Nar. 1935 je francúzsky herec. Prvýkrát sa objavil pred kamerou v roku 1957 vo filme Keď sa do toho zapletie žena. Vyskúšal si aj divadelné dosky, napríklad so snúbenicou Romy Schneiderovou v roku 1960 v réžii Luchina Viscontiho. Na striebornom plátne zažiaril v dnes kultovom filme Rocco a jeho bratia.Film Čierny tulipán mu priniesol manželku Nathaliu Canovasovú a syna Anthonyho a film Samuraj v roku 1968 rozvod. V roku 1987 Alain Delon stretol Rosaliu van Breemen,s ktorou má dve deti. Úspech filmového herca Delonovi nestačil, a tak začal vlastné filmy nakrúcať ako producent. Za jeden z 26 filmov,Pán Klein,získal troch Cézarov. Neskôr režíroval filmy Kto nastaví kožu a Bojovník a bitkár. Filmové duo vytvoril na dlhé roky s Jean-Paulom Belmondom. Spolu hrali napríklad vo filme Borsalino alebo v Polovičnej šanci. Dnes vlastní aj módnu a kozmetickú značku.

Alain Delon
Alain Delon Diffusion SA
12, rue de Saint Victor
1206 Geneve, Suisse


Peter Facinelli Autograph Peter Facinelli
Nar. 1973 je americký herec. Jeho filmovým debutom bola v roku 1995 úloha diabla v dráme Angela. Neskôr sa objavil v seriáloch The Price Of Love a An Unfinished Affair. Práve pri natáčaní An Unfinished Affair sa zoznámil so svojou ženou Jennie Garth, ktorá v minulosti hrala Kelly v seriáli Beverly Hills 90210. V roku 1998 spolu s Jennifer Love Hewitt účinkoval komédiách Can’t Hardly Wait a Telling you. Osudnou úlohou sa mu stala rola v ságe Twilight, kde si zahral blonďavého upíra Dr. Carlisla Cullena. Doktora, ktorý neprahne po ľudskej krvi.

Peter Facinelli
United Talent Agency
9560 Wilshire Blvd.,Suite 500
Beverly Hills,CA 90212-2401,USA


Bradley Cooper Autograph Bradley Cooper
Nar. 1975 je americký herec. Svoju televíznu kariéru začínal účinkovaním v seriáloch. Objavil sa v Sexe v meste, v The Street alebo Alias. Potom sa mu začala otvárať cesta k filmu. Uviedol sa vysoko hodnotenou komédiou Ako uloviť družičku (2005), v ktorej ako záporak Sack osladil život Owenovi Wilsonovi a Vincovi Vaughnovi. Potom prijal rolu po boku Matthewa McConaugheyho a Sarah Jessicy Parker vo filme Lemra lemravá (2006). Tak bežala v kinách komédia Yes Man (2008), kde sekundoval Jimovi Carreyovi. Do žánru hororov načrel hlavnou úlohou vo filme Polnočný vlak (2008). Ďalej sú to snímky New York, milujem ťa, A-Team, Vo štvorici po opici, Slečna zamilovaná či Valentín.

Bradley Cooper
c/o WKT Public Relations
9350 Wilshire Blvd,Suite 450
Beverly Hills,CA 90212,USA


Rob Estes Autograph Rob Estes
Nar. 1963 je americký serálový herec. Jednou z jeho prvých hereckých príležitostí bola rola v seriáli Dni nášho žitia, kde hral postavu Glenna Gallaghera. Skutočne herecké príležitosti prišli až na začiatku 90. rokov, keď získal rolu detektíva Chrisa Lorenza v akčnom krimi seriáli Polícia z Palm Beach. V roku 1993 ho producenti obsadili do niekoľkých epizód seriálu Melrose Place. O tri roky neskôr sa do seriálu vrátil, aby dostal výraznejšiu úlohu v podobe postavy reštauratéra Kylea McBridea. Okrem Melrose Place účinkoval aj v mnohých ďalších seriáloch (Providence, Gilmourove dievčatá). V roku 1996 sa objavil po boku Brooke Shields v seriáli Správna Susan. Neskôr si zahral v seriáli CSI: Miami, kde hral Nicka Townsenda. V roku 2008 bol produkčným štábom naverbovaný do seriálu 90210.

Rob Estes
c/o Thruline Entertainment
9250 Wilshire Blvd, Ground Floor
Beverly Hills,CA 90212,USA


David Carradine Autograph David Carradine
(1936-2009) vlastným menom John Arthur Carradine bol americký herec, ktorého filmový svet poznal ako majtra bojových umení. Preslávil sa ako Kwai Chang Caine v televíznom filme a neskôr v seriáli Kung Fu (1972). Jeho brat Keith Carradine je takisto populárny herec. David Carradine sa objavil vo viac ako sto filmoch. Spolupracoval s režisérmi Martinom Scorsesem či Ingmarom Bergmanom. Úlohu ničomníka Billa si zahral vo filmoch Quentina Tarantina Kill Bill (2003) a Kill Bill 2 (2004). Carradine zomrel na nakrúcaní v Thajsku. Počas nakrúcania býval v hoteli Park Nai Lert v izbe číslo 352. Hotelová slúžka ho našla 3. júna 2009 okolo 11,30 hod. predpoludním miestneho času so šnúrou na krku, obeseného v šatníku. Po vylúčení cudzieho zavinenia sa prípad uzavrel ako nechcená samovražda so sexuálnym podtónom.Alan Alda Autograph Alan Alda
Nar. 1936 v New Yorku. Vlastným menom Alphonso Joseph Dabruzzo. Herec, scenárista, režisér, politický aktivista. Ako malý trpel detskou obrnou. Je bakalárom prírodných vied. Preslávil ho seriál M*A*S*H*. Je jediným hercom, ktorý nechýbal ani v jednej epizóde seriálu a spolu s Lorettou Swit, predstaviteľkou majorky Margaret Houlihan, sa ako jediní objavili v pilotnej i záverečnej epizóde seriálu. Vďaka M*A*S*H-u má doma päť cien Emmy. Tri za herecký výkon a po jednej za réžiu a scenár. Ako prvá filmová osobnosť v histórii sa dokázal za účinkovanie v jedinom seriáli presadiť ako herec, režisér i scenárista. Doteraz bol 29-krát nominovaný na cenu Emmy, z toho 21 nominácií získal počas jedenástich rokov vysielania seriálu M*A*S*H. Ďalej sme ho mohli vidieť vo filmoch Zločiny a poklesky, Jakeove ženy, v seriáli Pohotovosť.

Alan Alda
c/o Mayflower Productions
1560 Broadway #1001
New York,NY 10036,USA


Gojko Mitić Gojko Mitić
Nar. 1940 v bývalej Juhoslávii (mesto Leskovač, dnešné územie Srbska) je herec žijúci a tvoriaci v Nemecku. Za socializmu ho preslávili najmä postavy Indiánov vo filmoch východonemeckého filmového štúdia DEFA. V rokoch 1958-1963 študoval na Akadémii telesnej výchovy v Belehrade a stal sa učiteľom telocviku. Na začiatku svojej filmovej kariéry sa objavuje v malých úlohách v troch dieloch Vinnetoua – Vinnetou (1963), Vinnetou - červený gentleman (1964), Vinnetou - posledný výstrel (1965). Potom prišli väčšie roly. V roku 1965 mu český režisér Josef Mach zveril hlavnú úlohu v prvej indiánke bývalej NDR Synovia Veľkej medvedice, v ktorej stvárnil postavu Tokei-Ihta. Týmto filmom sa začala najslávnejšia séria indiánskych filmov v histórii východonemeckej kinematografie. V rokoch 1966 až 1983 účinkoval vo všetkých dvanástich dieloch z východonemeckej produkcie DEFA. Z iných filmov pripomeňme Ikaros, Odvážny Severino, Pirátovo srdce, The Antman.

Gojko Mitic
c/o Agentur Astrid Rahn
Bölschestr. 68
D-12587 Berlin,Germany


Orlando Bloom Orlando Bloom
Nar. 1977 je britský herec. Jeho otec, juhoafrický aktivista a románopisec Harry Bloom, zomrel v roku 1981. Bol známy svojím politickým presvedčením, za ktoré bol väznený a taktiež za spoluprácu s Nelsonom Mandelom. V roku 1993 sa Orlando odsťahoval do Londýna, kde začal navštevovať The National Youth Theatre. V roku 1995 dostal štipendium na The British-American Drama Academy. V roku 1997 mal filmový debut,keď dostal malú filmovú rolu vo filme Wilde (o živote Oscara Wilda).Iba pár dní pred jeho promóciou (1999)dostal ponuku na skúšku do pripravovanej trilógie Lord of the Rings. Keďže všetky tri diely trilógie LOTR sa filmovali naraz, od októbra 1999 do decembra 2000, Orlando strávil na Novom Zélande vyše roka. Na začiatku roku 2001 sa odsťahoval z Londýna do Los Angeles.V roku 2001 dostal úlohu vo filme Čierny jastrab zostrelený, ktorý sa filmoval v Maroku. V roku 2003 si zahral vo filme Piráti z Karibiku: Prekliatie čiernej perly,ktorý kvôli veľkej popularite má ďalšie pokračovania.Ďalšie účinkovanie bolo vo filme Ned Kelly (2003), kde stvárnil postavu Kellyho najlepšieho priateľa (film je o živote austrálskeho "Jánošíka"). V roku 2004 si zahral svoju prvú hlavnú úlohu - anglického mliekára, ktorý sa stane boxerom, vo filme:The Calcium Kid. Ďalším úspešným snímkom je Trója (2004).

Orlando Bloom
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS,UKJonathan Rhys Meyers Jonathan Rhys Meyers
Nar. 1977 vlastným menom Jonathan Michael Francis O'Keefe je írsky herec, spevák a model, medzinárodne známy vďaka filmu Velvet Goldmine. V USA sa zviditeľnil hlavne postavou kráľa Henricha VIII. Za hlavnú úlohu v biografickom televíznom filme Elvis o osudoch Elvisa Presleyho získal ocenenie Zlatý Glóbus. Jeho prvým filmom bola snímka Man Of No Importance. V roku 1996 sa objavil vo filme Michael Collins, o tri roky neskôr v Ride With The Devil ako psychopatický bitkár Pitt Mackeson. Účinkoval tiež v The Loss Of Sexual Innocence a spevom zaujal ako glam rockový idol vo Velvet Goldmine. Rolou zvrhlého, krásne beštiálneho Chirona zaujal v moderno-historickom diele Titus, filmovej inscenácií rovnomennej Shakespearovej hry. V roku 2004 si zahral v historickom filme Alexander, o rok neskôr stvárnil v britskej komédii Bend It Like Beckham futbalového trénera. Do hollywoodskych výšin ho vystrelila až hlavná úloha v Match Point, filme amerického režiséra Woodyho Allena. V roku 2006 si zahral s Tomom Cruisom v Mission Impossible III.

Jonathan Rhys Meyers
P.O Box 30,Mallow,County Cork,Ireland


Nick Cannon Nick Cannon
Nar. 1980 je americký herec. Na striebornom plátne sa preslávil v roku 2002 filmom Rozbaľ to!, po ktorom nasledovalo niekoľko ďalších kľúčových rolí. Napríklad vo filme Láska nič nestojí z roku 2003 alebo v komédii Späť do školy. Ako teeneger tvoril s jeho najlepším priateľom Stevom Grovesom rapové duo Da Bomb Squad a dodnes sa venuje aj spevu. V roku 2005 vytvoril vlastnú vydavateľskú značku Can I Ball Records, pod ktorou plánuje vydať svoje svoje štúdiové albumy. Za manželku si vzal o 11 rokov staršiu speváčku Mariah Carey. Z ďalších filmov vyberáme Hazard, Muži v čiernom 2, Atentát v Ambassadore, Syn Ameriky, Smiem prosiť ?, KR-13.

Nick Cannon
United Talent Agency
9560 Wilshire Blvd.,Suite 500
Beverly Hills,CA 90212-2401,USA


Costas Mandylor Costas Mandylor
Nar. 1962 vlastným menom Costas Theodosopoulos je americký herec s gréckymi koreňmi narodený v Austrálii. V mladosti reprezentoval Austráliu a Grécko vo futbale, venoval sa boxu, bol špičkovým pretekárom v thajskom kickboxe. V roku 1987 sa presťahoval do Los Angeles a odvtedy sa datuje jeho herecká kariéra. Objavil sa na obálkach niekoľkých prestížnych časopisov (Fashion, People) a herecké príležitosti zo seriálových postavičiek (Príbehy zo záhrobia, Krajné medze, Siedme nebo, Detektív Nash Bridges) sa zmenili na úspešné filmové roly. Svoj filmový debut si odohral v snímke Víťaztvo ducha v roku 1989. Potom to bolo mnoho úspešných snímok Bublifuk, Úder päsťou, Neviditeľná smrť, Pacient č. 14, Na stope vraha, Toxic, Nikto, Peklo z hlbín zeme, kým neprišla osudová a najpopulárnejšia rola detektíva Marka Hoffmana v pokračovaní horrorových filmov SAW (2006-2010).

Costas Mandylor
Evolution Entertainment, Inc.
901 N. Highland Avenue
Los Angeles,CA 90038,USA


James Marsden James Marsden
Nar. 1973 je americký herec. Po dokončení strednej školy študoval na štátnej univerzite žurnalistiku. Nadšenie pre tento odbor ale čoskoro vyprchalo a vystriedala ho túžba objavovať sa na plátnach kín. Jeho kariéra sa začala vyvíjať pomaly. Ako to býva, najskôr ho čakalo pár štekov v seriáloch. Prvá hlavná rola prišla v roku 1998 v thrilleri Podozrivé správanie. Medzi známe osobnosti filmového plátna ho ale katapultovala až účasť v úspešnej sci-fi sérii X-MEN. Od roku 2002 ho diváci môžu vídať vo filmoch pravidelne. Zahral si v Interstate 60, či v Zápisníku jednej lásky. Skvelý bol pre neho snímok Superman sa vracia, i moderná verzia Popolušky Kúzelná romanca, muzikálová komédia Hairspray alebo koméda 27 šiat.

James Marsden
William Morris Endeavor Entertainment
9601 Wilshire Blvd.,3rd Floor
Beverly Hills,CA 90210,USA


Max Brown Max Brown
Nar. 1981 je britský herec. Prvykrát sa objavil na filmovom plátne v roku 2001 v snímke Grange Hill. U nás je známy hlavne z akčnej snímky Lúpež za bieleho dňa a zo seriálu Tudorovci, kde predstavoval Edwarda Seymoura, brata kráľovny Jany Seymour.

Max Brown
c/o "Spooks" Kudos Films and TV Ltd.,
12-14 Amwell Street
London EC1R 1UQ, UK


Jamie Thomas King Jamie Thomas King
Nar. 1981 je nádejný bristký herec. Je synom režiséra Christophera Kinga a spisovateľky Laury Lamson. V roku 2002 absolvoval Londýnsku Akadémiu múzických umení. Zahral si v niekoľkých seriáloch (Vraždy v Midsomeri, CSI:Miami, Bad Girls), ale hlavne vo významných filmoch - Stratené mesto, Tristan a Izolda, The River King, Vampire Diary. V seriáli Tudorovci účinkoval dve sezóny ako básnik Thomas Wyatt.

Jamie Thomas King
c/o Independent Talent Group Ltd.
Oxford House, 76 Oxford street
London W1D 1BS, UK


Christian Marin Christian Marin Christian Marin
(1929-2012) bol francúzsky herec menších rolí. Stále roztomilý a usmievavý. Účinkoval vo viac ako 70 filmoch, ale najznámejšia je jeho postava žandára Merlota zo série Žandárov s Luisom de Funésom...Žandár vo výslužbe, Žandár sa žení, Žandár zo Sait Tropez, Žandár v New Yorku..., Radosti veľkomesta, Do toho,do toho, Zločin v expreseMichel Aumont Michel Aumont
Nar. 1936 je francúzsky herec. V mladom veku navštevoval jedno z najprestížnejších európskych umeleckých konzervatórií (Conservatoire national supérieur d'art dramatique, založené v roku 1795) odbor herectvo. V polovoci 50. rokov sa stáva členom jedného z piatich národných divadiel vo Francúzsku - Comédie Française. Jeho prvým televíznym úspechom bezpochyby je film La femme En Bleu z roku 1973. Napriek tomu, že účinkoval v množste filmov, stále je kritikou označovaný ako herec vedľajších úloh. Ale veľmi kvalitných svojim hereckým podaním. Svedčia o tom tri nominácie na Cézara ako najlepšieho herca vo vedľajšj úlohe. Z filmografie vyberáme Hračka, Otec a otec, Dablér, Náhradník, Prehnití proti prehnitým.

Michel Aumont c/o Artmédia
20, Avenue Rapp
75007 Paris,France


Louis Rego Louis Rego
Nar. 1943 v portugalskom Lisabone. Keď mal 17 rokov utiekol z Portugalska, aby sa vyhol vojenskej službe v Angole. V roku 1966 zakladá v Paríži skupinu Les Charlots (Gérard Rinaldi, Gérard Filipelli, Jean-Guy Fechner a Jean Sarrus), ktorá sa stáva slávnou nielen svojimi pesničkami, ale hlavne filmovými komédiami z dielne režiséra Clauda Zidiho - Bažanti, Bažanti idú do boja, Blázni zo štadióna, Veľký bazár, Návrat bažantov). Po opustení skupiny koncom 70. rokov sa osamostatňuje a účinkuje v komédiách s Pierrom Richardom. V 80. a 90. rokoch si zahrá v niekoľkých úspešných seriáloch (napr. Maigret, Rastignac alebo kariéristi) a vo filmoch (Bronz, Superlove). Nové milénium privítal snímkami Veľká potopa, Villa Marquerite.

Louis Rego
c/o Babette Pouget
36, rue de Ponthieu
75008 Paris,France
Stránka:

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19

Page up