Kontaktné adresy nie sú overené ! The addresses are not verified !

Herci / Actors
Stránka/Page
1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19

Will Smith Will Smith
Nar. 1968 je americký herec a spevák. Začínal v televíznom sitcome I.R.S. Denzel Washington odštartoval jeho hereckú kariéru, keď ho odporučil režisérovi filmu Šesť stupňov odlúčenia.Po komédii Made In America si za nasledujúci film zapýtal honorár $5 miliónov dolárov. Producent Berry Bruckheimer ho obsadil spolu s Martinom Lawrencom do super hitu Bad Boys.Po tomto komerčnom úspechu prišla rola v Dni nezávislosti.Ten sa stal jedným z najúspešnejších filmov v histórii.Úspech potvrdil ďalšími filmovými hitmi Muži v čiernom a Verejný nepriateľ. V roku 2002 bol nominovaný na Oscara za najlepší herecký výkon vo filme Ali.

Will Smith
Overbrook Entertainment,Inc.
450 North Roxbury Drive,8th Floor
Beverly Hills,CA 90210,USA


T.R.Knihgt T.R.Knight
Nar. 1973 celým menom Theodore Raymond Knight je americký herec. Medzi jeho najznámejšie roly patrí postava doktora George O'Malleyho v televiznom seriáli Chirurgovia (Grey's Anatomy). Herectvu sa venuje už od piatich rokov. Vystupoval aj na Broadway, ale televízia je mu asi najbližšia. Objavil sa aj v seriáli CSI : Kriminálka Las Vegas.

T.R.Knight
The Gersh Agency NY
41 Madison Avenue,33rd Floor
New York,NY 10010,USA


Freddy Rodriguez Freddy Rodriguez
Nar. 1975 americký herec, ktorý získal nomináciu na cenu Emmy za seriál Odpočívaj v pokoji (Six Feet Under). V roku 2006 pracuje na spoločnom projekte Roberta Rodrigueza a Quentina Tarantina s pracovným názvom Grind House a v polovici roku 2006 dokončil nakrúcanie filmu Bobby, ktorý napísal a režíroval Emilio Estevez. V lete 2006 sme ho mohli vidieť vidieť v rozprávke Žena vo vode. Z jeho ďalších filmových projektov menujme Harsh Times, Dreamer, Prechádzka v oblakoch, Mŕtvi prezidenti, Všetky chcú Papiho, Odplata, Grindhouse: Planéta Teror či Poseidon.

Freddy Rodriguez
Kass & Stokes Management Company
9229 Sunset Blvd.,Suite 504
Los Angeles,CA 90069,USA


Johnny Depp Johnny Depp
Nar. 1963 je americký herec. Jeho herecký debut bol v roku 1984, keď dostal rolu v Nočnej more z Elm Street. V roku 1987 ho jeho agent presvedčil, aby prijal úlohu v TV seriáli 21 Jump Street, ktorá mu zabezpečila úspech hlavne v teenegerovských radoch. Johnny účinkoval v tomto seriáli tri roky (1987-1990). Za tým nasledovalo účinkovanie vo filme Nožnicovoruký Edward (1990), ktorý mu otvoril brány z televízneho do filmového štúdia.V roku 1997 sa Johnny Depp dostal do povedomia svojim režisérskym debutom. Vo filme The Brave (1997) si zahral aj hlavnú postavu. The Brave bol nominovaný na filmovú cenu: Cannes Film Festival, 1997.Ďalej účinkoval v Pirátoch z Karibiku či Deviatej bráne.

Johnny Depp
Spanky Taylor
3727 W.Magnolia,Suite 300
Burbank,CA 91505,USAJames Belushi James Belushi
Nar. 1954 je americký herec pochádzajúci z rodiny albánskych prisťahovalcov. Po absolvovaní DuPage College vyštudoval dramatické umenie na Southern Illiois University. Dva roky bol členom improvizačnej divadelnej skupiny Second City v Chicagu. Uplatnil sa tiež v televízii, kde vystupoval nejskôr v komediálnych seriáloch Kto dáva pozor na deti? a Pracujúcí blbci.Od začiatku 80.rokov zbieral pred filmovou kamerou skúsenosti,ale presadil sa až v roku 1986. Z filmografie : Divočina, Mŕtvy muž, Vráť sa mi, Gang policajtov, Sahara, Hitman, Kučeravá Sue...

James Belushi
Brillstein-Grey Entertainment
9150 Wilshire Blvd.,Suite 350
Beverly Hills,CA 90212,USA


Timothy Olyphant Timothy Olyphant
Nar. 1968 Jeho filmový debut sa uskutočnil v roku 1996. Bol to film Klub odložených žien. O rok neskôr sa objavila prvá väčšia filmová príležitosť,v ktorej ako psychopatický študent Mickey s pomstychtivou ženou spáchal niekoľko vrážd.Išlo o Vreskot 2.Zaujal tiež postavou drogového dílera Todda Gainese v kriminálnej komédii Go.Časom prichádzali ďalšie ponuky.Za spomenutie stojí úloha producenta pornofilmov vo filme Sexbomba od vedľa.S Jennifer Garner vytvorili pár v romantickej komédii Dvojitý život.Aj úlohy počítačového teroristu v úspešnom pokračovaní Smrtonosnej pasce režiséra Lena Wisemana sa chopil zodpovedne.Do povedomia divákov sa však rozhodne zapísal úlohou agenta 47 vo filme Hitman.

Timothy Olyphant
Brillstein-Grey Entertainment
9150 Wilshire Blvd.,Suite 350
Beverly Hills,CA 90212,USA


Andrew Keegan Andrew Keegan
Nar. 1979 je americký herec, po mame Kolumbijčan. Má mladšieho brata Caseya,ktorý je takisto herec. Andrew je najznámejší z filmov Klub zlomených sŕdc,Zmluva na papierovom obrúsku,10 vecí,ktoré na tebe nenávidím či Všetko je dovolené!.Zahral si v seriáloch Sabrina mladá čarodejnica,Krok za krokom i Plný dom.Malymi rolami sa blysol v snímkach Deň nezávislosti alebo Skateboard Kid 2.

Andrew Keegan
Rigberg Entertainment Group
1180 South Beverly Drive,Suite 601
Los Angeles,CA 90035,USA


Corbin Bernsen Corbin Bernsen
Nar. 1954 je americký herec, producent, režisér a scenárista. Prvykrát sa do povedomia divákov zapísal seriálmi Ryan Hope a neskor L.A.Law. Skôr je známy zo záporných rolí v psychlologických drámach a horroroch. Z filmografie:V sieti lží, Prvá liga, Dokonalý klam, Zomrieť pre niekoho, Dentista ,Hra na smrť, Zákon v L.A., Tichá láska.

Corbin Bernsen
Public Media Works
14759 Oxnard Street
Van Nuys,CA 91411,USA


Tommy Lee Jones Tommy Lee Jones
Nar. 1946 je americký herec a režisér. Vlastní niekoľko Oscarov, Zlarých glóbusov i cien Emmy. Široké masy na seba po prvý raz upozornil až filmom Olivera Stona JFK (1991), za ktorý bol nominovaný na Oscara. Tu si ho všimol Andrew Davis a ponúkol mu rolu po boku Harrisona Forda vo filme Utečenec (1993). Oscarová nominácia sa tentoraz zmenila na splnený sen. Neskôr mu boli ponúknuté role vo filmových trhákoch ako záporný hrdina Two Face v Batman navždy (1995) alebo Agent K v Muži v čiernom (1997). Z %dalších filmov - V údolí Elah, Expres na západ, Prepadnutie v pacifiku, Nezvestné.

Tommy Lee Jones
Viewpoint, Inc.
8820 Wilshire Blvd., Suite 220
Beverly Hills, CA 90211-2618, USA


Rob Schneider Rob Schneider
Nar. 1963 je americký herec, scenárista a režisér s filipínskymi koreňmi. Začínal ako komik v rôznych nočných kluboch a zábavných podnikoch. Potom nakrútil zopár filmov,ktoré ho dostali do povedomia divákov na celom svete - hlavne aj u nás známe komédie Deuce Bigalow a Deuce Bigalow: Európsky gigolo.Z filmografie : Sudca Dredd, Susanin plán, Veľký ocko, Zviera, Sexi kosť, Pasca na žraloka.

Rob Schneider
Endeavor Talent Agency
9601 Wilshire Boulevard,Floor 3
Beverly Hills,CA 90210,USA


The Rock The Rock
Nar. 1972 vlastným menom Dwayne Douglas Johnson. Po niekoľkých rokoch wrestlingu začal s herectvom. Prišla prvná filmová rola v krimithrilleri Presný zásah. Ale celosvetovú slávu získal až druhou snímkou - Múmia sa vracia.Diváci na jeho postavu bojovníka Mathayuse alias Kráľa Škorpiona reagovali výborne a tak sa rozhodlo o jeho samostatnom filme - Kráľ škorpión. Z Rocka sa stala akčná hviezda, čo potvrdil aj v snímke Kráčajúca skala.

Dwayne Johnson
The Rock Foundation
2525 Ponce de Leon Blvd.,5 Floor
Coral Gables,FL 33134,USA


Macaulay Culkin Macaulay Culkin
Nar. 1980 Je určite najväčšia detská herecká hviezda. V roku 1990 vyhral konkurz spomedzi 200 nadaných detí a režisér Chris Columbus okamžite ponúkol hlavnú úlohu vo svojej vianočnej rodinnej komédii Sám doma. Macaulay si získal divákov po celom svete. Po vzlete však nasledoval pád a na desať rokov sa vytratil z filmového plátna.V roku 1998 sa neuvážene oženil a o dva roky sa pár rozišiel.Macaulay mal opäť možnosť vrátiť sa na filmovú scénu.Z filmografie : Moja prvá láska,S ám a sám, Dobrý synček ,Kšefty s otcom, Spasení, Ex a raňajky, Strážca kníh.

Macaulay Culkin
Brookside Artist Management
250 West 57th Street,Suite 2303
New York, NY 10107,USA


Christopher McDonald Christopher McDonald
Nar. 1955 je americký herec, ktorý je vo svojom fachu naývaný tiež kráľ vedľajších úloh. Nakrútil množstvo filmov, kde bravúrne stvárnil svoje postavy. Pravidelne účinkuje v televíznych seriáloch (Family Law, North Shore, Knight Rider, The Sopranos... ) a dabuje postavy v kreslených filmoch. Z jeho bohatej filmografie vyberame : Pomáda, Ako štvaná zver, Osudové zrýchlenie, Zločin z vášne, Flubber, Na konci síl, Život hviezdy, Prebudenie, Superhrdina

Christopher Mcdonald
Brillstein-Grey Entertainment
9150 Wilshire Blvd.,Suite 350
Beverly Hills,CA 90212,USA


Shawn Pyfrom Shawn Pyfrom
Nar. 1986 Shawn rozvíril hladinu ako Andrew Van de Kamp-spurný syn Marcie Cross v Zúfalých manželkách je označovaný ako jedna z najjasnejšie vychádzajúcich hviezd Hollywoodu. Tento mladý herec sa objavil v epizóde 7th Heaven ako dieťa s Tourettovým syndrómom, v na-Emmy-nominovanej epizóde seriálu Touched by an Angel ako malý židovský chlapec a vo Filme týždňa stanice ABC: Come On Get Happy: The Partridge Family Story, kde hral vľúdneho Dannyho Bonaduceho. Pred Zýfalými manželkami hral vo vedľajších úlohách v komédii Still Standing a v hite 8 Simple Rules. Zahral si vo filmoch ako Pay It Forward s Helen Hunt a Kevinom Spaceyim, v kanadskej komédii A Day in the Life a v Disneyho Max Keeble's Big Move. U nás mse ho mohli vidieť v snímkach Môj manžel je chlpatý pes a Trieda číslo 402.

Shawn Pyfrom
Podwall Entertainment
710 N. Orlando Avenue,Loft 203
West Hollywood,CA 90069,USA


Kyle Maclachlan Kyle Maclachlan
Nar.1959 je americký herec. Svoju profesionálnu hereckú kariéru začal Kyle úlohou Romea v inscenácii Romeo a Júlia na Oregon Shakespeare Festival v Ashlande. Filmový debut zažil vo filme Davida Lyncha Duna. Krivka hereckej popularity začala pomaly stúpať po premiére filmu Modrý zamat v roku 1986. Nasledujúci rok sa Kyle objavil ako tajomný FBI agent Lloyd Gallagher v kultovom klasickom vedecko-fantastickom filme Skrytý. Skutočnú hviezdu z neho učinila až postava zvláštneho agenta FBI Dalea Coopera v seriáli Mestečko Twin Peaks. Potom prišiel prepadák Showgirls a Kyle dostával málo príležitostí na filmovanie. V posledných rokoch sú tu náznaky, že sa dostáva opäť do povedomia diváckej verejnosti. Ide o celkom vydarenú komédiu Dotyk ružovej a seriál Zúfalé manželky.

Kyle Maclachlan
Management 360
9111 Wilshire Blvd.
Beverly Hills,CA 90210,USA


Mark Moses Mark Moses
Nar. 1958 je americký herec, ktorý svoju kariéru začal v televízii a divadle. Pôsobil tiež na Broadway a v opere. Spolupracoval s niekoľkými svetovými režisérmi na významných filmoch. Napríklad s Oliverom Stoneom. Avšak do širšieho povedomia publika sa zapísal až ako Paul Young v seriáli Zúfalé manželky . Z filmografie : Agent v sukni 2, Doors, Mŕtvy alebo živý, Čata, Vesmírne preteky ...

Mark Moses
Aquarius PR
P.O. Box 56477
Sherman Oaks,CA 91413,USA


Horst Tappert Horst Tappert
(1923-2008) Na sklonku 50.rokov debutoval na striebornom plátne, v polovici 60.rokov sa presadil aj v televíznych produkciách, z ktorých tou najpamätnejšou zostane určite seriál Derrick. Dvadsaťpäť rokov venoval inšpektorovi Derrickovi. Spolu 281 epizód, ktoré sa vyrábali v rokoch 1973-1998, mohli svojho času vidieť a v reprízach ich aj naďalej môžu sledovať diváci v 120 krajinách, včítane Slovenska. Horstovi Tappertovi udelili celý rad vyznamenaní a odborných i diváckych ocenení. V roku 1993 sa stal čestným občanom Nórska.Götz George Götz George
Nar. 1938 je emecký herec preslávený od roku 1981 ako inšpektor Horst Schimanski z televízneho seriálu Miesto činu. V rokoch 1981-1991 vyriešil Schimanski s kolegom Christianom Thannerom, ktorého hral v roku 1994 zosnulý Eberhard Feik, 29 prípadov v rámci seriálu. V roku 1991 dal Schimanski výpoveď a odvtedy pôsobí ako súkromný detektív. Rodený Berlínčan stál už ako 11-ročný po prvýkrát na doskách divadla, debut vo filme absolvoval v roku 1953 a v televízii v roku 1964. V rokoch 1966-1976 bol George ženatý s herečkou Loni von Friedlovou, z manželstva s ňou pochádza dcéra Tanja-Nicole. Vzťah s družkou Gabi Paulerovou ukončil r 1997. V súčasnosti žije na Sardínii.

Götz George
Agentur Ute Nicolai
Goßlerstraße 2
12161 Berlin-Friedenau
Germany


John Slattery John Slattery
Nar. 1962 je americký herec. Narodil v Bostone a tu prežil aj svoje detstvo spolu so štyrmi staršími sestrami a jedným mladším bratom. Vyštudoval Catholic University of America a dosiahol titul bakalár v umeleckom odbore v roku 1984. Filmovaniu sa začal venovať v roku 1988, keď debutoval v TV seriáli Dirty Dozen. V seriáloch sa odvtedy objavuje často ako hosťujúci herec. Mohli sme ho vidieť napríklad vo Will & Grace, Zúfalých manželkách, Mad Men alebo Sex v meste. Objavuje sa aj vo filmoch. V ostatnom čase sme ho videli v Iron Manovi 2 alebo v Správcoch osudu. Bol 4x nominovaný na cenu Emmy. Hrá v divadelných predstaveniach na Broadway.

John Slattery
Innovative Artists L.A.
1505 10th Street
Santa Monica, CA 90401-2805, USAStránka:

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19

Page up