Kontaktné adresy nie sú overené ! The addresses are not verified !Frasier , Akty X , Priatelia , M*A*S*H* , Sex v meste , Sopránovci , Zúfalé manželky , Buffy , CSI , Nezvestní , Západné krídlo , Seinfeld , Čarodejnice , Smallville , Raymond , Klinika Grace , Odpočívaj v pokoji , Tudorovci , RímBuffy, premožiteľka upírov


Buffy the Vampire Slayer Buffy the Vampire Slayer je americký seriál, dvakrát ocenený cenou Emmy a nominovaný na cenu Zlatý Glóbus. Kultový televízny seriál sa natáčal od 10. seprembra 1996 až po 20. máj 2003. Seriál bol napísaný a režírovaný Jossom Whendonom. Hlavnou postavou seriálu je Buffy Anne Summers (hraje Sarah Michelle Gellar), mladé dievča, vyvolené pre lov upírov a boj proti démonom a silám zla.
Buffy Summers vyzerá ako normálna tínedžerka. Chodí do školy, zabáva sa s priateľmi a rieši drobné starosti jej veku. V niečom sa však predsa len odlišuje. Zabíja upírov. Je totiž vo svojej generácii vyvolená, tak ako boli jej predchodkyne v minulých generáciách. Vďaka tomu je obdarená nadľuskou silou, ktorá jej pomáha bez väčších problémov premôcť každého démona, ktorý sa v našom svete objaví. Keď ale ne Zem prichádza väčšie zlo, Buffy potrebuje pomoc. Preto o jej osude vedia aj najlepší priatelia, bez ktorých pomoci by svoje bremeno určite neuniesla.
Prvý diel vysielala v marci roku 1997 televízna stanica WB. Buffy a seriálu Dawsonov svet sa pripisuje hlavný podiel na úspechu stanice WB v jej prvých rokoch existencie. Po piatich sériách prešiel seriál pod konkurenčnú stanicu UPN. Na posledné dve série. 144.diel, ako posledný, sa vysielal v marci 2003.

Herci podpísaní na fotografii:

* Sarah Michelle Gellar - postava : Buffy Anne Summers
* Nicholas Brendon - postava : Xander Harris
* Seth Green - postava : "Oz"/Daniel Osbourne
* Anthony Stewart Head - postava : Rupert Giles
* Alyson Hannigan - postava : Willow Rosenberg


Frasier , Akty X , Priatelia , M*A*S*H* , Sex v meste , Sopránovci , Zúfalé manželky , Buffy , CSI , Nezvestní , Západné krídlo , Seinfeld , Čarodejnice , Smallville , Raymond , Klinika Grace , Odpočívaj v pokoji , Tudorovci , Rím